Inteligentní domácnost

Máte dálkový ovladač na televizi? Otevíráte auto na dálku nebo již automaticky v blízkosti vozu? Máte bezdrátový internet doma? To vše Vám zajišťuje pohodlí. A pokládáte to za samozřejmost. Tak proč vstávat z gauče a chodit regulovat teplotu k ovladači? Proč obcházet všechny žaluzie jednotlivě místo toho, aby se třeba vytáhly sami ještě než vstanete? Proč kontrolovat zhasnutí světla po dětech při odchodu z domu, když stačí zmáčknout jednou tlačítko u dveří? A při odchodu z koupelny automaticky zajistit vyvětrání, pokud je tam vyšší vlhkost po koupání. V neposlední řadě také spojit zabezpečovací systém a využít třeba i simulaci pohybu v domě. A spustěte závlahu či předehřev v garáži, přesně podle času. Nebo vánoční stromek automaticky po setmění, které je každý den v jiný čas.

Kontaktujte nás..

Výhody inteligentní domácnosti

Šetří peníze

Vyplatí se jedna centrální jednotka řídící jinak spolu nesouvisející prvky jako např. světla, žaluzie, topení, alarm atd. Není nutné pořizovat různorodé a drahé ovladače.

Vzdáleně zkontroluje domácnost

Z dovolené zkontrolujete teploty, zhasnutí všude, zavření okna, spotřebu vody a případně spustíte i náhodné osvětlení.

Jednoduše se ovládá

Díky jedné logice ovládání zvládne domácnost na displeji tabletu/mobilu ovládat kažný člen rodiny. Všechny prvky. A samozřejmě i klasicky vypínači na stěně.

Zabezpečí domácnost

Simuluje pohyb v domácnosti pomocí světla a zvuku, vypíná nepotřebné zásuvky, upozorní na havárii vody nebo zvýšenou spotřebu proudu.

Zajistí komfortní bydlení

Můžete pohodlně zhasnout, zaklopit žaluzie, zvýšit teplotu, zapnout hudbu pohodlně na mobilu. Aniž byste se zvedli z gauče a obcházeli domácnost.

Myslí na budoucnost

Můžete v budoucnosti další prvky přidávat, bezdrátově, bez sekání drátů do stěn. Nebo změnit rozložení pokoje a přesunout vypínače. Ovládat a propojit nové.