KAMEROVÉ SYSTÉMY

IP kamery HIKVISION jsou levnou variantou pro kvalitní IP kamerový systém. Můžete si vybrat z různých typových modelů DOME kamer nebo kompaktních IP kamer s IR nočním přísvitem. Kamery disponují různými rozlišeními 1,3MPx, 2MPx, 3Mpx nebo vyšší. Profesionální řada kamer HikVision mají dokonce 4K rozlišení. Tedy výběr kamer je vyloženě na vás a hlavně vhodnosti pro konkrétní aplikace monitorování objektu. Kamery splňují snad všechny požadavky profesionálního řešení IP kamerových systémů.

Kontaktujte nás..

Výhody kamerového systému

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Vždy si vyslechneme jeho přání a to mu bez kompromisu splníme. Rychle a profesionálně

VAŠE SOUKROMÍ, NAŠE STAROST

Neustále sledujeme trh a jeho trend. Jsme pak schopni nabídnout ty nejmodernější řešení dohledu a soukromí zároveň!

JEN NEJMODERNĚJŠÍ SYSTÉMY

Chcete mít Vaši domácnost nebo kancelář stále na očích, ale pod kamerami se necítíte dobře? Pro naše zákazníky nabízíme exkluzivní řešení!

OBSLUHA Z JAKÉHOKOLI ZAŘÍZENÍ

Všechny naše systémy budete moci samozřejmě ovládat z mobilu, tabletu nebo i notebooku

VYPRACOVÁNÍ NABÍDKY ZDARMA

Individuální návrh kamerového systému Vám vypracujeme do 48 hodin a zcela zdarma

Jedinečná technologie H.265+

Komprese H.265+ umožňuje nejlepší využití každého bitu, takže obraz v HD rozlišení i Ultra HD rozlišení je zcela jasný a maximálně ostrý. Zlepšuje přenos obrazu, cílové objekty mají větší počet pixelů, takže použití VCA bude pravděpodobně stále přesnější a přesnější.